Bloody Skies
Bloody Skies

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bloody Skies është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Në vitin 2021, Bloody Skies publikojnë albumin "Demo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0