Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody Skies - Ranë Këmbanat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ranë këmbanat tingull rëndë
Mirësia nuk zë vend
Ranë këmbanat fort e fort
Diçka vdiq e su ngjall dot

Ranë këmbanat e ra zia
Eh o njerëz vdiq dashuria
Ranë këmbanat e vunë kujë
Por s'derdhën lot, derdhën ujë

Ranë këmbanat si dikur
Një tjetër zemër në qivur
Ranë të shkretat gjëmimprerë
Për kë bien këtë herë!?


Bloody Skies - Ranë Këmbanat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ranë Këmbanat".
3. Video është e këngës "Ranë Këmbanat", por nuk këndohet nga Bloody Skies.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody Skies:


Komente 0