Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody Soldierz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Bloody Soldierz është një grup artistësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vatra

Anda School Raptology

Joker

Day Shift

Motrat Sylejmani

Urbanstyle

R.A.G

Kadenca Dhe Naseri

Kadencat

Ego Band

Tags: Bloody Soldierz, Bloody Soldiers, Bloodysoldierz


Komente mbi këtë artist