Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody Soldierz - Deri N'mengjez (Feat. Lemi & Outnormalz)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rapsoon :
Che Bs-at Po Vin Apet
Lene Kejt Lene Se e Kallem Na Kejt\\
Bojna B00m Se e Bojna Shkrum
Hajde Kejt Neni Se Vina Sikur Plum\\
Se Per vipa Jena Simpatika
i Rzojna Chikat Me 2-3 Teknika \\
me 2-3 Fjal t'chova Zhak Per Toke
Se Kom Seriozisht Une Veq Luj Choke\\
Huricano :
U Bo Reth Kejt u Mlodhen n'Mes
Un Menxi Po Pres I Choj Birrat EX \\
Se Per SEX i kena Krejt Tripat
Tash Dhezi Dritat Se Erdhen Kejt Chikat\\
e Kapi Mikrofonin e i Nxhitna Bines
Sedi Pse Jum Nxeh Po i Pershtatna Klimes\\
Sjena T'chines Jena T'tetoves
Veshur Xhon Jena Kejt Babez\\

ref:
Na Kajn Fut Chikat N'mes
Un Nuk Po Pres Po Veq Po Va NXhes\\
Deri N'mengjez me Chika Na Ktu Jena
Tuj Pi e Tu Thi Kejt vipat Ndor i Kena\\ 2her

Lemi :
Tash U Chel Dera Che Po Vina Na
Kejt Po Kshyrin e po Vesin Kush Jan Ata\\
Jena Jena Na Edhe Si Na Ska
InatXhi Plasni eh Ju vipa Mwah \\
Un Prap Po Vi Po tash Pak Ma Ndryshe
Tash Po Vi Tu Kcy e Ndor Me 1 Shishe\\
Hey Ti Lochko A Bon A Sbon Mo Spot Veti
Drejt T'kapi T'puthi Edhe Djegen e Heki\\
Lemi Dhe BS Jan Che Ktu n'mes
Duna Mu Knaq E me Lu Deri n5 n'mengjoez\\
Po Du Me Ngu Jazz Po Du Me Bo Hip-Hop
Du Me U dridh Cheshtu Si Non-Stop \\
Po Po Du Me Bo e Ti Mu Afro
Se Nime SHum Po t'du E Pa t'puth Se lo \\
Cheket Sen Qe e Bojm esht Nime TeperSi
N'Cilen frequenc Dush ti Mujsh Me e Lip\\
ref:
Na Kajn Fut Chikat N'mes
Un Nuk Po Pres Po Veq Po Va NXhes\\
Deri N'mengjez me Chika Na Ktu Jena
Tuj Pi e Tu Thi Kejt vipat Ndor i Kena\\ 2her

Nj1shi :
Shum Xheloze Chajo Me Bluz Roze
Mos Um Thuj Qe Sje Chik Misterioze \\
Je CHik Serioze Bash Qysh Tkam Qef
haje lock Me mU Ta Hekim Qat Mllef\\
Un Po t'du Se Edhe Ti Pom Don
QE Na jemi Pershtat edhe Mir Po Kalon \\
Mos Kqyr Anesh Po Kqyr Veq Drejt
Saher Qe T'vjen Nj1shi Ty Tkall Kejt\\
GhostKing*:
Hina Te Clubi Me 2-3 trika
Skom Pun Me Ju Po Kam Pun Me Dhipa\\
Ja dhash Tripat Njones Hini Tjetra
Se M'duhet Fora Reja Se Kom Fore T'vjetra\\
Se Sa Per Femra Ghosty esht Shum Keksi
Shkojna Te Shonki e Pina Beksi\\
eh Sa Per Asi Ma Von e Lona
Ktu sJam Aktiv Po Aktiv Jom te dhoma\\

ref:
Na Kajn Fut Chikat N'mes
Un Nuk Po Pres Po Veq Po Va NXhes\\
Deri N'mengjez me Chika Na Ktu Jena
Tuj Pi e Tu Thi Kejt vipat Ndor i Kena\\ 2her


Ky tekst u dërgua nga LiridonBloody Soldierz
Featuring: Outnormalz
Publikimi: 09/05/2008


Bloody Soldierz - Deri N'mengjez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri N'mengjez".
3. Video është e këngës "Deri N'mengjez", por nuk këndohet nga Bloody Soldierz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody Soldierz:


Komente 0