Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Kujtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  28

Bloody Kujtimet
Sepse qielli do te qaj
kur me bashk ne zdo te jemi
nje kujtim do te na ndaj
nese nje te till e kemi
ndalo ti nje cast pranoje
ndalo edhe vec kujtoje
cdo kujtim jo nuk arrin
qe te mbetet pergjithmon

REfreni 2x
Ruaj ti kujtimet qe ti kesh
ruaj ti per mu se zdo me gjesh
mua as kujtimet jo me tiiii

Ne te dy bashk kemi faj
Per te gjitha qe si kemi
Se dhe veten une se mbaj
ska kujtime kur bashk sjemi
ndalo ti nje cast pranoje
ndalo edhe vec kujtoje
cdo kujtim jo nuk arrin
qe te mbetet pergjithmon

REfreni 4x
Ruaj ti kujtimet qe ti kesh
ruaj ti per mu se zdo me gjesh
mua as kujtimet jo me tiiii


Ky tekst u dërgua nga Anila Pollozhani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bloody
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/04/2013


Bloody - Kujtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet".
3. Video është e këngës "Kujtimet", por nuk këndohet nga Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody:


Komente 1