Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blorentina Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Blorentina Morina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Blorentina Morina merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Lepuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meliha Beqiri

Linesa Ukshini

Vanessa Limani

Vesa Breznica

Ermira Saliu

Lindiana Athanasiu

Deina Kolshi

Vesa Morina

Xhesika Zalla

Doruntina Shabani

Tags: Blorentina Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet