BMV
BMV

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: BMV është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe heavy metal. Line up: Milot - Taste 2 Vocals Betim - Vocals Violand - Drums Florent - Guitars Leke - Bass Në vitin 2020, BMV publikojnë albumin "BMV HMC". Më datë 12 Qershor 2020, Bmv publikojnë videoklipin "Ti Menon Qysh Ai Don". Më datë 12 Shkurt 2021, BMV publikojnë videoklipin "Me Punk". Më datë 17 Nëntor 2021, BMV publikojnë videoklipin "Prishtina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0