Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bobby Valentino

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Robert Wilson
 • Vendlindja:
 • Jackson, Mississippi 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bobby Valentino është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Robert "Bobby" Wilson, better known by his stage name Bobby V (previously known as Bobby Valentino), is an American recording artist (his nickname being "Valentino" because he was due to be born on Valentine's Day). He is now known as Bobby V due to a lawsuit involving a British singer, song writer and musician who records and performs under the name Bobby Valentino. Bobby V was born Robert Wilson on February 27, 1980, in Mississippi. He later mo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ron Pope

Ne-Yo

Josh Turner

Don Omar

Tito El Bambino

Mika

Tom Boxer

Sami Yusuf

David Bisbal

Lil Wayne

Tags: Bobby Valentino, Bobby V


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet