A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bohemi - Gezuar Vitin E Ri 2011


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2011

2011-01-01T02:32:19

Hahah yeah sa me lot
sa me gzim sa me mall sa me
valle e presim

2010 iken dhe
krejtsisht shum vjet zemer
mos u merzit se tjetrin
mami ka me gjet ty dhe mu
me tjer qe nuk jan qe t'pash
me tjetrin don mu nal per
fjalt qe nuk ti thash hajde
ma knej ta plasim ...
maje ma nalt lotin zemer
ti mos u merzit se kan
me ardh ma shum t'mira
ket vit se qa do qe thojn
na se kem besim bohet
ma mir se gjith shqiptart
gzuar e kena kosov lir
kena flamuri kuq e zi
meni qe se ka as ni
te du ma shum po ta qoj
ket kang se ket vite ka
mundsi ... qe t'jena bashk
per qdo vit t'ri jo qe ta
bojm gzuar me vera me raki
s'ka rendsi qe t'jena ni se
halle probleme qe nuk ndahen
kur duhet ta du njeri tjetrin
e mos kena mur
duhet ta menoj qe jeta vazhdon
gzuar per shum vjet OTR ju uron

Gezuar 2011 ! Gjith bashk...!


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019