Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bohemi - S'bona Kurr Gjo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'bona Kurr Gjo".
3. Video është e këngës "S'bona Kurr Gjo", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bohemi - S'bona Kurr Gjo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

23/10/2017

2017-10-23T15:00:01+00:00Yeah, Une e di qe jam zhyt
nfakt krejt jemi zhyt
me ket shit krejt jemi ly
un dhe pse sjam aty
dhe pse skam ik
ruj kujtimet, per ty
tmirat tkqijat puno vetdija
tnjejtat shenja, tujat dhe tmijat
tnjejtat tqeshme dikur ma tzgjatme
sdu me pa ftyrat tona tplakme
tu ec neper shina dikur neper bina
kujtoj hallet o sa mir po ndihna
kujtoj skenat qe ishin plot me drita
tu pi aq shum sa dhe vet u habitsha
cdo gjo osht per mbar fal tmadhit zot
kerkum shum dhe ai sna qoi kot
nuk na la ne ndor t'inatqive
ma mir pak se gjith na pati hije

Ref.
krejt po thon po po po
po thojn jo o o nuk bona kurgjo
po nfakt nuk ke ide se krejt e bom ne
kte krejt e bom ne X2

Sdi a e ka mo shum rakia a thu nxehtsia
qe po mi bon tshkelqejn mu syt e mia
qe po mi bon tkujtojn vec vakte tmira
a thu aq mir sa skish momente tvshtira
a thu mrritem se na e lan gati
a thu sa myllem shkollen dolem njerez arti
haa, dicka e madhe tu leviz
prandaj na ulen posht se t'gjith na paten frik
ama zani kurr nuk nalet me shpirt dalin fjalet
sguxon kerkush me i zevendsu t'paret
jan shum emra mos u krahaso se ka shum bisha skena
ma tmiret man qe tash tmoqmit man
egersina qe evolun hiphopin man
jan shum emra, qe na i gdhendem
shqipe kena emrin ma t'permendun

Ref.
krejt po thon po po po
po thojn jo o o nuk bona kurgjo
po nfakt nuk ke ide se krejt e bom ne
kte krejt e bom ne

Outro...


Ky tekst u dërgua nga GertiB
Më Shumë Këngë Nga Bohemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet