Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Sytë E Shpirtit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Provoj të shoh në qiell
Në tokë të kuptoj,
Shikoj me sytë e shpirtit
Një tjetër dimension
A ka një rikthim ...
Po jetoj ëndrrën tënde
Një ditë si një jetë,
E shkuara dhe e ardhmja
Një dimension qiellor.
A ka një vend nga ku vjen
A ka një rikthim
Mrekulli dhe mister
Mrekullia është tek ne
Eshtë tek yjet lart në qiell
Eshtë çdo ditë nga një jetë

REF:
Mrekullinë e kemi ne brenda vetes
Dashuri është Zoti, që ne kërkojmë në Univers
Krijo një dimension
Ku Universi është në sytë e Atij që ti do

Një ditë do shikoj nga qielli
Në tokë ti kujton
Do shikoj me sytë e shpirtit
Ka tjeter dimension
Besoj në rikthim
Në mrekulli dhe mister
Mrekullia është tek ne
Eshtë tek yjet lart në qiell
Eshtë çdo ditë nga një jetë.

REF:
Mrekullinë e kemi ne brenda vetes
Dashuri është Zoti, që ne kërkojme në Univers
Krijo një dimension
Ku Universi është në sytë e Atij që ti do
Unë ëndrrën tënde jetoj dhe besoj!


Bojken Lako - Sytë E Shpirtit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sytë E Shpirtit".
3. Video është e këngës "Sytë E Shpirtit", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0