Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bojken Lako - Jeto Jeten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Dhuro nje buzeqeshje
Kam nevoje per te
Si lulja per token, per te leshuar rrenje
Si kolibri gjithe universin qe te fluturoj
Me jep nje byzeqeshje qe te mundem te jetoj

Ooo dua te jetoj, ooo te jetoj me ty
Kjo jete kalon shume shpejt
Por une e preka perjetesine
Kur te putha ty ne diell per here te pare
Jetova, jetova, jeto jeten


Ky tekst u dërgua nga Memo

Bojken Lako - Jeto Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Jeten".
3. Video është e këngës "Jeto Jeten", por nuk këndohet nga Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bojken Lako:


Komente 0