Bojken Yzeiri
Bojken Yzeiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bojken Yzeiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 9 Nëntor 2023, Bojken & Asio Yzeiri publikojnë videoklipin "Fotografia". Kënga vjen e realizuar në të gjithë komponentët e saj nga Samuel Kodra. Më datë 7 Dhjetor 2023, Bojken Yzeiri publikon videoklipin "Ty Të Kam Dash". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, ndërsa teksti u shkrua nga Krenar Seiti. Videoklipi u prodhua nga kompania Malespi Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 2