Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boldd - Edhe Pse Me Ty Nuk Jam (Feat. BlackLion)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

çdo minut me ty kom qef me nda
ondrrat e mia për ty jetojnë hala
koha i ka vra prej që ki shku
n'zemer tkom afer po me shpirt je largu

Boldd:
Shum problem ndjenja që me ty duhna me nda
Ndina njejt edhe pse hala nuk jena pa
Nese tkom ty nuk mduhet tjeter ma
Nese ti nuk je ,ska rendsi n'jeten tem qka ka
Dashnin onderr e kom pas n'ket jet
E verteta osht qe ti ma ke kthy n'diçka tvertet
1 Flet i mbaj fjalt mat mira qe mi ke thon
Tjetren minutat e mir,deri tash qe mi ke dhon

Reff 2x

Edhe pse me ty nuk jam
E di se ti më sheh
Zemra vetem ty të njeh
Edhe pse me ty nuk jam
Edhe pse me ty nuk jam e di se ti më sheh
Koha kaloj shpejt pa ty si sot njejt edhe dje

BlackLion :

çdo sen en jet e paska 1 tkeqe permas
Ato qka ti e don,koha po ta kthejka pas
E dashnin e madhe qe e ki ski guxim me shpreh
Se 1 ditë e din qe vdes,e t'mlohet me dhe
Zemra po don me rreh,po bertet e spe nin
Ka kalu koh e gjat qe e jeton vetmin
Mes 2 zjarrev hapen plagt e vjetra
Romani i dashnis hey tek o mush me letra
I ndertum me vepra,me dy fjal qe thuhen
Me dy njerz qe jetojn,po fatkeqsisht nuk duhen
Poshtersia ma e madhe,me jetu me dikon tjeter
Me dasht dikon me zor,kur se ki zemren e vjeter
çdo minut me ty kom qef me ndah
Ondrrat e mia per ty po jetojn hala
Koha i ka vra prej qe ti ke shku
N'zemer ty tkom afer po me shpirt je largu

2x :

çdo minut me ty kom qef me nda
ondrrat e mia për ty jetojnë hala
koha i ka vra prej që ki shku
n'zemer tkom afer po me shpirt je largu

Reff 3x

Edhe pse me ty nuk jam
E di se ti më sheh
Zemra vetem ty të njeh
Edhe pse me ty nuk jam
Edhe pse me ty nuk jam e di se ti më sheh
Koha kaloj shpejt pa ty si sot njejt edhe dje


Ky tekst u dërgua nga  mila99

Boldd - Edhe Pse Me Ty Nuk Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Pse Me Ty Nuk Jam".
3. Video është e këngës "Edhe Pse Me Ty Nuk Jam", por nuk këndohet nga Boldd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Boldd:


Komente 0