A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Bomba is a popular singer of Hip-Hop music. Bomba, rap artisti nga Shkupi gjithashtu ish-antar i grupit 26 Crew. Emri dhe mbiemri i vertet eshte Fatos Sulejmani. Me hip hop merret qe nga mosha 12 vjeqare. Me pare njihej me emrin TWT. Më datë 1 Maj 2011, Bomba publikon videoklipin "Da Big One". Më datë 9 Maj 2013, Bomba publikon videoklipin "Rap Session", në bashkëpunim me Dado. Më datë 4 Korrik 2013, Bomba publikon videoklipin "Kto Jon Fjal". Më datë 14 Dhjetor 2013, Bomba publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

S4MM

Emir

Bloody

Rascom

Mr.Trimi

Ex King

Liberian Selimi

Anonimos

Fajt

Sacrifice


Tags: Bomba, Fatos Sulejmani, Fatos Bomba, Twt, T.W.T

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019