Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bon Jovi - I Want You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Want You".
3. Video është e këngës "I Want You", por nuk këndohet nga Bon Jovi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bon Jovi - I Want You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00The last time I saw her
Was the night she said good-bye
She said that love's a stranger
And it's sure to pass you by
As she packed up her belongings
She wouldn't look me in the eye
But I could see a tear roll off her face
As we both tried so hard
Not to cry she said

Chorus:
I never wanted the stars
I never shot for the moon
I like them right where they are
All I wanted was you
So baby just turn away
Because I can't face the truth
All I'm trying to say is
All I wanted was you

I tried so hard to remember
Where when how why love went away
I tried to drown myself in pity
But your memory kept calling your name

I bought you fancy cars and diamond rings
Baby all the things that money brings
And the servants to paint the skies blue
And I worked so hard seven days a week
And built a fortress for your heart to keep
If I could I'd wrap these words up for you

Chorus

I may have built for you a dream house
But never thought you were alone
I filled the party up with company
But never made our house a home
All I got is my guitar these chords and the truth
All I got is my guitar ... but all I want is you


Më Shumë Këngë Nga Bon Jovi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet