Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bonnie Tyler - Give Me Your Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Give Me Your Love".
3. Video është e këngës "Give Me Your Love", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bonnie Tyler - Give Me Your Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I can't help if the world is going crazy
And the headlines get more frightening everyday
Just as long as I'm in there with you baby
It's okay, it's okay

Give me your love
Give me more than enough
Oh baby I need you now...x3

I don't usually talk about my feelings
But with you there's such a lot I want to say
And as long as your the one that I believe in
It's okay, it's okay

Give me your love
Give me more than enough
Oh baby I need you now...x4

And as long as your the one that I believe in
It's okay, it's okay

Give me your love
Give me more than enough
Oh baby I need you now...x8


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë