Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bonnie Tyler - Let The Show Begin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let The Show Begin".
3. Video është e këngës "Let The Show Begin", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bonnie Tyler - Let The Show Begin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I'm a woman
And here we are
Locked together
Living on this lonely star
But we can stay here
Like the mountains do
Like the leaves we tumble
But baby before we do
Before we do

Let the show begin
Let the orchestra play
Let the dancers in
And we'll dance the night away
Let the show begin
Get me lost in your kiss
If we don't remember anything
We'll sure remember this
If we don't remember anything
We'll sure remember this

Who am I, love
Who are you
Locked together
Wondering where we're going to
An old man told me
How his life just flew
And the years went quickly
But baby before they do
Before they do

Let the show begin
Let the carnival start
Let the dancers in
Take your partners to your hearts
Let the show begin
Let the orchestra play
If we don't remember anything
We won't forget today
If we don't remember anything
We won't forget today

Ad Libs...

Let the show begin
Get me lost in your kiss
If we don't remember anything
We'll sure remember this
If we don't remember anything
We'll sure remember this


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet