Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Bridge Over Troubled Water Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


When you're weary, feelin' small
When tears are in your eyes, I'll dry them all
I'm on your side. Oh, when times get rough
And friends just can't be found
Like a bridge over troubled water
I will lay me down

When you're down and out, when you're on the street
When evening falls so hard I will comfort you
I'll take your part. Oh, when darkness comes
And pain is all around
Like a bridge over troubled water
I will lay me down
Like a bridge over troubled water
I will lay me down

Sail on silver girl, sail on by
Your time has come to shine
All your dreams are on their way
See how they shine. Oh, if you need a friend
I'm sailing right behind
Like a bridge over troubled water
I will ease your mind
Like a bridge over troubled water
I will ease your mindNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Bridge Over Troubled Water
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bridge Over Troubled Water".
3. Video është e këngës "Bridge Over Troubled Water", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0