Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bonnie Tyler - Bye Bye (Now My Sweet Love)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye Bye (Now My Sweet Love)".
3. Video është e këngës "Bye Bye (Now My Sweet Love)", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bonnie Tyler - Bye Bye (Now My Sweet Love)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00There's no time now you said to be in love
Anyhow what is my life to you
Well there's no point it's true in pursuing you
And it's not that I can or I'd want to
But to be honest I'll say that there have been times
When I've desired a kiss or a smile
Once or twice you've shown the face I like
And it's affected me more than I'd want it to

But what's the use in telling you
If you don't feel the way I do
It's so very wrong to hold a love so strong
And never have the chance to share it

Bye bye now my sweet love
Bye bye now my sweet love
Bye bye those tears I cry
I need you only to say goodbye

And now and again when I don't feel so shy
I pretend to remember your name
When the eyes don't see the heart doesn't feel
And the distance between us remains

But what's the use in telling you
If you don't feel the way I do
It's so very wrong to hold a love so strong
And never get the chance to share it


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet