A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bonsaton

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  66
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bonsaton is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vertet i BonSaTon-it është Hekuran Shala, ka lindur dhe jeton në Prizren. HeKurani (BonSaTon), Bën pjesë në grupin AU DmTh (Armata Ujqve), grup që më heret quhej GPS Records (GanGsTa ParaDise oF South Side). Ky grup është formuar nga vellai i Hekuranit, Big Wolf-i apo me emrin e vërtet Rafeti në shtator të vitit 2009. BonSaTon është një reper me shumë stil, i cili dallohet për flow dhe tekste të forta. Deri më sot, nuk ka asnjë Klip....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Big Wolf

(His brother)

AU Records

(Current label)

Baci's

(His brother)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Lantistar

Majesty (Alban Ukaj)

Tiki

Simba

Cyclone

Triblla

Real Mc

Tensioni G

Lil' Liri

Diamant Sinanaj (BlackLion)


Tags: Bonsaton

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019