Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Zemani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  128
BIOGRAFIA: Bora Zemani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2009, Bora Zemani & Bojken Lako marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Nuk Ka Humbur Parajsa". Në Maj 2010, Bora merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Hey"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Bashkëshorte e

Vin Velit

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

14
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jakupi

Donjeta Krasniqi

Liridona Sinani (Dona)

Genta Xhaferi

Enki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Jona Koleci

Tags: Bora Zemani, Bora


Komente mbi këtë artist