Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Dhe Zijush Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bora Dhe Zijush Elezi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2015, Bora & Zijush Elezi marrin pjesë në Ylberi 2015 me këngën "I Gëzohemi Jetës". Në Dhjetor 2017, Bora & Zijush Elezi marrin pjesë në Ylberi 2017 me këngën "Koha Moderne"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bora Dhe Zijush Elezi

Komente 0