Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bora Fera - Kthehu Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Bora Fera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bora Fera - Kthehu Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

21/03/2010

2010-03-21T21:13:04+00:00Ka nje jav qe kur ke shkuar
gjumi vetem nuk me ze
a t'bjen ndermend per mua
si t'mir me ke lan (x2)

Kthehu ti perseri
m'ka marr malli me t'marr ne gji
kthehu ti perseri
m'ka marr malli shum per ty(x2)
shum per ty(x2)

S'me besohet te t'lash me shkua
si ta ndala hapin ty
sonte stekondet e bera
sme derdhet lotin n'sy (x2)

Kthehu ti perseri
m'ka marr malli me t'marr ne gji
kthehu ti perseri
m'ka marr malli shum per ty(x2)

Edhe prinderit me qortojn
po ja bon vetes ti
qe si ka shendeti im
s'marr frym dot pa ty (x2)

Kthehu ti perseri
m'ka marr malli me t'marr ne gji
kthehu ti perseri
m'ka marr malli shum per ty(x4)
shum per ty(x2)


Ky tekst u dërgua nga Mirlinda
Më Shumë Këngë Nga Bora Fera:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet