Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brave-L

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  900
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Brave-L është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri: Leutrim Mbiemri: Braha Nofka n'rep: BRAVE-L (AlsoKnowAs - a.k.a): *FlowPlayer, *Error Connection, *Driveman,Major,Expert . Hobi: Rapi & Basketballi Ushqimi preferum: Fast food&Ushqimi italian... Pijet e preferume: Alkoolike(Stock,Smirnoof Ice,Johnny Walker,Wine(venë),mezet,JackDaniels,Baileys,Vodka,Birrë,Tekillat,Screwdriver...) Veshja : E Gjon Wide Up Idollizon : Ky-Mani Marley dhe gjithë familjen e legjendës së Bob Mar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Babarim

D.S.

KOG

Real K

Ylldrit Jakupaj

Hustle5k

Kook.1

Alb-G

Tuzhi-G

Az-M

Tags: Brave-L, Brave L


Komente mbi këtë artist