Më mbaj mend (për 1 muaj)

Braves Hill

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Braves Hill është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Brave's Hill eshte grup i perbere nga 2 antare: Alban Sekiraqa edhe Liridon Ademi. Te dy bejne pjese ne T.B.A. Liridon Ademi i lindun me 15.10.1991 ne Ibbenbüren te gjermanis liridoni Muziken e Deshti qysh Ne Mosh te re ku ne at koh i kishte do instromente te inprovizuara edhe tekste qe i kishe shkruar ne gjuhen gjermane Mbas Luftes u kthye ne Kosov ku Zemren Ja rrembeu Hip hopi shqip Unikkatili & The bloody Alboz N at koh aj filloj te shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hackers

Triada-T

Arm

RealGangsta

K-Boy's

T1gr4t

Eklips Family

JT

North Side

O.R.G

Tags: Braves Hill, Brave's Hill


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet