Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Braves Hill
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: hip-hop

Braves Hill është grup artistësh. Brave's Hill eshte grup i perbere nga 2 antare: Alban Sekiraqa edhe Liridon Ademi. Te dy bejne pjese ne T.B.A.

Liridon Ademi i lindun me 15.10.1991 ne Ibbenbüren te gjermanis liridoni Muziken e Deshti qysh Ne Mosh te re ku ne at koh i kishte do instromente te inprovizuara edhe tekste qe i kishe shkruar ne gjuhen gjermane Mbas Luftes u kthye ne Kosov ku Zemren Ja rrembeu Hip hopi shqip Unikkatili & The bloody Alboz N at koh aj filloj te shkruante tekste Shqip dhe Mbas Nje Kohe Ju bashkangjit Grupit The bloody Alboz Aj grup qe ishte Shkaku Krysor qe ky fillonte me Shkrime te teksteve shqipe

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  zingjirtt  

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet