Më mbaj mend (për 1 muaj)

Braves Hill & Rim-Flow - Bume E Vonume  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/04/2008

2008-04-23T15:08:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bume E Vonume" kënduar nga Braves Hill & Rim-Flow.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Braves Hill & Rim-Flow i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Braves Hill:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet