Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Brenda Asnicar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Brenda Daniela Asnicar Mendoza
 • Vendlindja:
 • San Isidro 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Brenda Asnicar është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Brenda Daniela Asnicar Mendoza e njohur me emrin Brenda Asnicar ka lindur në San Isidro, Buenos Aires, Argjentinë është nje këngëtare dhe aktore argjentinase. Ajo u bë e famshme me rolin e saj Antonella e cila ishte protagonistja e grupit Las Divinas ne serialin argjentinas Patito Feo(Rike e Shëmtuar).Karriera e saj ka filluar që nga viti 2001 ku u shfaq ne emisionin e femijeve "Cantañiño".Filmat ku ka marrë pjesë janë Patito Feo, Sueña Conmigo, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eleftheria Eleftheriou

Serenay Sarikaya

Poli Genova

Jennette Mccurdy

Miranda Cosgrove

İrem Derici

Yohanna

Cher Lloyd

Safura Alizadeh

Willow Smith

Tags: Brenda Asnicar


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet