Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brikel Guga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Brikel Guga është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Spirit Voice

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Skender Doshlani

Kushtrim Hajrullahu

Gers Alia

Klodi Shehu

Jetmir Barbullushi

Ilir Livoreka

Nexhat Macula

Valentin Markvukaj

Kadri Sherifi

Besnik Zikolli

Tags: Brikel Guga, Keli Guga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet