Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Briski

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Endrit Bajrami
  • Vendlindja:
  • Llashtice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Briski është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Endrit Bajrami, por njihet si Briski. Ai jeton ne fshatin Llashtice komuna e Gjilanit. Ishte pjese e grupit E7 dhe tani vazhdon studimet per mjeksi ne fakultetin e Tetoves....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

E7

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Amir

Bac

Mad Boy

Real-D

Kennz

Mr.Don

Dhura

Alboos

Durimash

Mc.Problemi

Tags: Briski, Endrit Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet