A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Britney Spears

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Emri i Vërtetë:
  • Britney Jean Spears
  • Vendlindja:
  • Mccomb, Mississippi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Britney Spears është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Britney Jean Spears ka aktruar dhe ka marrë pjesë në disa show televizivë që në moshe të vogël. Albumi i parë i Spears, “…Baby One More Time”, u publikua në vitin 1999 dhe u bë sukses ndërkombëtar. Ai është albumi më i shitur nga një artiste adoleshente. Këngët “…Baby One More Time” dhe “Oops!… I Did It Again” thyen rekordet e shitjeve. Në 2001-shin, Britney hodhi në treg albumin me titull “Britney” dhe në të njëjtën kohë mori pjesë në filmin “Cr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kelly Clarkson

Katy Perry

Christina Aguilera

Pink

Helena Paparizou

Cheryl Cole

Hadise

Loreen

Shakira

Ciara


Tags: Britney Spears

Britney Spears në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019