Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - I'll Never Stop Loving You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


They say in this world
Nothing lasts forever
But I don't believe that's true
'Cause the way that I feel
When we're together
I know that's the way
I'll always feel for you

Chorus:
From now until forever
That's how long I'll be true
I'll make you this vow
And promise you now
Until forever
I'll never stop loving you

There'll come a day
When the world stops turning
And stars will fall from the sky
But this feeling will last
When the sun stops burning
All I wanna do is love you
Till the end of time

Chorus

It's gonna take more than a lifetime
To give you all the love
All the love I feel for you tonight

Chorus

Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - I'll Never Stop Loving You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'll Never Stop Loving You".
3. Video është e këngës "I'll Never Stop Loving You", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0