A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Brotherhood

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Brotherhood është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Brotherhood esht nje grup reperash nga Ulqini. Ky grup perbehet nga: 1.Genc Hollaj, i lindur me 21 Maj 1991 2.Shkelqim Ravja Në Korrik 2008, Brotherhood marrin pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Back In The Building". Më datë 22 Shkurt 2009, Brotherhood publikojnë videoklipin "Po Du Nji Femer". Në Maj 2009, Brotherhood marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Per Ulqin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Forty Oz

Gravity Albania

T.A.R

Mc Records

Kurorat Fiks

Rap Industry

Septics

Brothers P.

ETB 57

Da New Chain


Tags: Brotherhood, Bhd, B.H.D

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019