Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brotherhood - Fuck Da Police  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Universal (Mixtape)"

Komente

Asnjë Koment

16/06/2009

2009-06-16T14:13:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fuck Da Police" kënduar nga Brotherhood.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Brotherhood i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Brotherhood:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet