Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Bruno - Godet Shpirtin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2017

2017-11-21T17:59:47

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi


Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

REF.:
Ti se din, dhe vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dha gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

REF.:
Ti se din, dhe vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dha gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen

Kartolina (2)

2018-01-13 16:10:12
Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam
2018-01-03 23:12:40
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Bruno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet