Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Bruno - Ja Ke Bo Vetes  (Feat. Flori)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2018

2018-11-28T14:25:46

Featuring

Flori Mumajesi

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Produksioni:

Threedots


[Flori 2x:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

[Flori:]
Se nuk vij mo mas teje
Edhe ti mas meje
Le-le-le leje, leje leje

[Bruno:]
Kush gaboi, ti gjeje
Midis meje-teje
Le-le-le leje, leje leje

[Flori 2x:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes

[Flori:]
Deje veten deje
Mos me dit kush je je
Le-le-le leje, leje leje

[Bruno:]
Dhe kur me mu fleje
Fshehje zemer fshehje
Le-le-le leje, leje leje

[Flori x2:]
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht pak
Nese m'ke dasht sado pak
A thu te te fal
A thu dot m'fal

[Bruno x4:]
T'i kisha dhon ma t'mirat e jetes
S'ma ke bo mu, ja ke bo vetes


Ky tekst u dërgua nga Kk.SenoritaKartolina (3)

U krijua nga Merisa❤️ 2019-04-18 09:14:19
Kush gaboi ti gjeje
Midis meje-teje
Le-le-le leje
2019-01-18 17:28:12
Nëse m'ke dasht pak
Nëse m'ke dasht sado pak
A thu të të fal?
A thu dot m'fal?
2018-12-10 09:44:46
T'i kisha dhon
Ma t'mirat e jetës
S'ma ke bo mu
Ja ke bo vetes!

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Bruno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet