Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Miftar Berisha
  • Vendlindja:
  • Unterseen, Bern 
BIOGRAFIA: Brutal është një këngëtar i njohur. BrutaL u lind ne nje qytet te komunes se Bern-es ne Zvicerr (Ch) te quajtur Unterseen, eshte i lindur me emrin Miftar Berisha. Rrjedh nga nje familje patriotike gjyshi i tij me po te njejtin emer te cilin tani mban BrutaL-i ishte ne Ballin Kombëtar ku qendroj dhe ndihmoj per disa vite,3 vite mbajti Marie Shllakun ne fshehtesi nga forcat e atëhershme.Pasi barbaret e zbuluan aj qendroj ne burg per 9 vite me rradh. BrutaL qendroj plot 7 vjet ne Zvic...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Mbretni (2009)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Brutal, Miftar Berisha

Komente 0