Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bujaa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Bujar Malaj
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Bujaa është një këngëtar i njohur. BuJar Malaj ( BuJaa ) ka filluar te merret me muzike me saktesisht me HipHop qysh ne vitin 2006, bashk me vllaun e tij Blendin,por inqiizimin e pare e ka bere ne vitin 2007. BuJaa njihet me bashkpunime me grupin ABMC, gjithashtu njihet per tekstet e tij,per beatat e tij, qe siq thot edhe ai " Fjalt qe vijn prej zemre s'sht fshtir mi dallu".BuJaa njihet si shum i suksesshem ne HipHopin shqiptar, gjithashtu veçohet per kenget e tij kushtuar Kosoves...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Patriot Deliu

Papushi

Napoleon

Burim Hoxha

Dr.Nushi

Acidi

Ron Rexhi

Herolind Ramabaja

Potera

Valon Rama

Tags: Bujaa, Bujar Malaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet