Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bujar Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 13 Mars 2017, Bujar Gashi publikon videoklipin "Jeto". Në vitin 2018, Bujar Gashi publikon albumin "Kenge Dasmash 2018". Në vitin 2018, Bujar Gashi publikon albumin "Kengë Të Vjetra Qytetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash 2018 (2018)

☆☆☆☆☆

Kengë Të Vjetra Qytetare (2017)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsad Jonuzi

Fidaim Gashi

Iljas Limani

Ferki Veseli

Faton Avdyli

Gzim Hajdini

Arbnor Dulla

Shaban Bytyqi

Qemal Stafasani

Lirigzon Emini

Tags: Bujar Gashi


Komente mbi këtë artist