Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Meholli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Bujar Meholli është një shkrimtar. Shkollimin e nisi në shkollën fillore "Migjeni", për të vazhduar më pas në "Andon Zako Çajupi", ku edhe e mbaron shkollimin fillor. Shkollimin e mesëm e vazhdon në shkollën "Arkitekt Sinani", ku mëson për Informatikë. Më pas fillon studimet në Prishtinë , pranë Universitetit 'Hasan Prishtina' në drejtimin Letërsi shqipe. Aktualisht merret me gazetari dhe me shkrime. Pasioni për shkrimin daton qysh nga fëmijëria e tij, ku ka shkruar një numër t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Leonard Shala

Endrit Mehmeti

Perparim Blakaj

Gentinikqi

Ardit Mehmetaj

Kadri Mehmeti

Azem Deliu

Mahir Ademi

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj

Tags: Bujar Meholli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet