Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Mustafa

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bujar Mustafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2017, Bujar Mustafa merr pjesë në Albanian Star 2017. Më datë 27 Janar 2021, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Leylim Ley". Teksti i këngës u shkrua nga Rei Lelo. Më datë 6 Qershor 2021, Bujar Mustafa publikon videoklipin "Ftesa E Dasmes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Albanian Star

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Bytyqi

Ismajl Ismajli

Mirsad Jonuzi

Faton Avdyli

Fidaim Gashi

Ferki Veseli

Arbnor Dulla

Iljas Limani

Arber Mavraj

Lirigzon Emini

Tags: Bujar Mustafa


Komente mbi këtë artist