Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Coje Goten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

(2X) Got pa gote na shkoj nata gzohu sonte moj zemer ngrata..
Ti harron se ke mundime oo qeshu pak ti moj zemra ime
Kenge pas kenge qeli drita o ty te deshta e ty te prita sonte jeta mu zbukurua se me ty isha se te dua.

Qoje koken mos u dorzo edhe nje kange shpirto ti kendo oo nete nete sbashku kemi kalu se shum halle ne i kemi harru

Qoje koken mos u dorzo edhe nje kange shpirto ti kendo oo nete nete sbashku kemi kalu se shum halle ne i kemi harru


Ky tekst u dërgua nga Er@

Bujar Qamili - Coje Goten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coje Goten".
3. Video është e këngës "Coje Goten", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0