Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Taksirat Qe Mka Zan Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Taksirat që m'ka zanë mu
hallin tem me ta tregu (2x)

Pashë sytë e ballit, dije
po t'i them dy fjalë dashnie
të lutem mos me m'harru (2x)

O marak
seç më dogje flak (2x)

--

E tashti du me t'fillu
hallin tënd me ta tregu (2x)

Amanet për sytë e shkreta
seç më djegin si shigjeta
të lutem mos me m'harru (2x)

O marak
seç më dogje flak (2x)

--

Më këtë këngë du me t'kujtu
e s'po mundem me u duru (2x)

Pashë sytë e ballit, dije
po ti them dy fjalë dashnie
të lutem mos me m'harru (2x)

O marak
seç më dogje flak (2x)


Bujar Qamili - Taksirat Qe Mka Zan Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Taksirat Qe Mka Zan Mu".
3. Video është e këngës "Taksirat Qe Mka Zan Mu", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0