Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Qamili - Sa E Embel Esht Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

2x
Sa e embel eshte dashnija
une ate moj ta kam than

2x
ti mi din hallet e mija,
prandaj zemren ta kom dhan

2x
Sa merak jom ba per ty
kur te shoh moj si perher

2x
me le pa xhum me le e pa mbyll sy
e drandafile mbush me ere

2x
Kur te pash moj tuj kalue,
mendja seq me rrin te ti

2x
oh jom djeg jom pervlu,
si tja baj hallin se dij


Ky tekst u dërgua nga KohaFR

Bujar Qamili - Sa E Embel Esht Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Embel Esht Dashnia".
3. Video është e këngës "Sa E Embel Esht Dashnia", por nuk këndohet nga Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bujar Qamili:


Komente 0