Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  15
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bujar Ramadani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Prill 2016, Orhan Mustafa publikon videoklipin "Ah Met Nem Nena", në bashkëpunim me Bujar Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Bujar Ramadani publikon videoklipin "Sikur Te Isha Me Ty", në bashkëpunim me Abdul Mexhid Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Lavdrim Rexhepi publikon videoklipin "Me Fal Allah", në bashkëpunim me Bujar Ramadani. Më datë 12 Nëntor 2016, Bujar Ramadani & Samir Durmishi publikojnë videoklipin "Ah Moj Zemra Im...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentSonte Kemi Dasëm (2016)

☆☆☆☆☆


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mevlan Kurtishi

Muaad

Shqipran Maliqi

Red Bloody

Krayzie Xia

Tensioni G

Cyclone

Gold Mc

Andi Qerreti

Kasso

Tags: Bujar Ramadani


Komente mbi këtë artist