Bukurie Funiçi
Bukurie Funiçi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bukurie Funiçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 28 Shkurt 2019, Gezim Nika & Bukurie Funici publikojnë videoklipin "Duet Lirik". Më datë 28 Shkurt 2019, Gezim Nika & Bukurie Funici publikojnë videoklipin "Po E Jo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0