Bullet 9
Bullet 9

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bullet 9 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Tetor 2017, Bullet 9 publikon videoklipin "Nuk Folim", në bashkëpunim me Don Phenom. Më datë 3 Shkurt 2018, Bullet 9 publikon videoklipin "Sosa", në bashkëpunim me Don Phenom. Më datë 17 Maj 2018, Mike Shkrelz & Bullet 9 publikojnë videoklipin "Fakte". Më datë 1 Dhjetor 2018, Bullet 9 publikon videoklipin "NINA", në bashkëpunim me Mike Shkrelz. Më datë 12 Dhjetor 2018, Bullet 9 publikon videoklipin "Lidhjet E Forta". Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0