Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bulza Fejzullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Bulza Abazi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Bulza Fejzullahu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Bulza Fejzullahu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Zhduku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Sabri Fejzullahut

Motra e

Ermal Fejzullahut

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bena

Ola

Eniada

Olsa Spata Ballguri

Klaudia D.

Elinda Katiaj

Enia

Diti

Rozeta Pohja (Rozi)

Geta Beqa

Tags: Bulza Fejzullahu, Bulza, Bulza Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet