Bunjamin Cajani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Bunjamin Cajani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Prill 2014, Bunjamin Cajani publikon videoklipin "Më Fal Oj Nënë". Me karakter më ndryshe nga klipet tjera, ky është një projekt i ri i që sjellë i riu shqiptar nga Maqedonia. Teksti dhe muzika janë punuar nga Adem Ramadani, i specializuar për këngë të karakterit fetar. Videoklipin e ka realiuar MAF Production. Më datë 5 Shkurt 2016, Bunjamin Cajani publikon videoklipin "Eja Biri Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Sufa

Durim Malaj

Kujtim Akiku

S4MM

Mevlan Kurtishi

Bomba

Marly

Jointinjo

Lindy

Alban Chela


Tags: Bunjamin Cajani

Krijo Një Kartolinë